Haber

Everdream Valley, 30 Mayıs’ta başlayacak.

Oyun ilk olarak 30 Mayıs 2023’te PC, PS4 ve PS5’e çıkacak, Nintendo Switch versiyonu ise Haziran 2023’te çıkacak.

EVERDREAM VALLEY 30 MAYIS’TA SİLİNECEK

Oyun özellikleri:

Çiftliğe Hayat ve Cazibe Getirin Bu küçük çiftliğin çok fazla ilgiye ihtiyacı var. Yetiştirilecek çok çeşitli meyve ve sebzeler ve yetiştirilecek geniş bir hayvan koleksiyonu. Ekinlerinizi koruyun, hayvanlarınızı memnun edin ve çiftliğinizi onarmak ve genişletmek için kaynaklar toplayın.

Bir Hayvan Cenneti Yaratın

Everdream Valley’deki huzuru bozan çok az insan var, bu yüzden hayvanlar burada gelişiyor. Domuzlar, inekler, tavuklar, ördekler, keçiler, alpakalar… liste uzar gider. Her yaratığın (vahşi ve evcil) çiftliğinizde benzersiz bir etkisi vardır. Everdream Valley tamamen hayvanlarla ilgilenmekle ilgilidir, bu yüzden en sevdiğiniz inek Bessie’yi asla bir hamburger köftesine dönüştürmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Fluffy Sidekicks’in En Pürüzsüzünün Yanında

her zaman güvenilir köpek arkadaşınız olacak. 13 farklı ırkın ortasından oy ve gütme, izleme, hazine bulma ve daha fazlasına yardımcı olması için en uygun tomurcukunuzu eğitin. Bir de kedi var. Kazanın ve muhtemelen karşılığında sizin için bir şeyler yapacaktır. Yaklaşık olarak. Geceleri vadinin büyüsü ortaya çıkıyor ve rüyalarınız sizi benzersiz küçük oyunlar aracılığıyla çiftlikteki birçok hayvandan biri haline getiriyor. Her birinin kendi özel ödülü veya ertesi gün çiftliğinizde etkisi vardır.

Rahat Bir Macera Sandbox

Vadideki yaz günleriniz sadece çiftliğe bakmakla ilgili değil. Daha yapacak çok şey var! Geceyi kamp yaparak, ağaç evler inşa ederek, böcek yakalayıp toplayarak, balığa çıkarak, yeni giysiler alarak, yemek yaparak, fotoğraf çekerek, mobilya inşa ederek, hazine avlayarak geçirin. Her macera size çiftliğinizi daha da büyütmenize yardımcı olacak bir şeyler verir.

emirgaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu