Haber

Beylikdüzü Yeni Spor Tesisine Kavuşuyor

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, üretimi sona ermek üzere olan Kavaklı Öğretmen Fedai Altun Kapalı Spor Tesisi’nde incelemelerde bulundu.

Projenin kısa sürede tamamlanacağını belirten Önder Çalık, “İlçemize yeni spor tesisleri kazandırmaya devam ediyoruz. Burada da ortaya muhteşem bir eser çıkıyor. Gençlerimiz ve komşularımızla birlikte yakında burada spor yapmaya başlayacağız” dedi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Kavaklı’da üretimi sona eren Öğretmen Fedai Altun Kapalı Spor Tesisi’ni ziyaret ederek projenin son durumu hakkında bilgi aldı. Belediye Başkan Yardımcıları ve birim yöneticilerinin de katıldığı ziyarette Önder Çalık, büyük ölçüde tamamlanan projenin kısa sürede tamamlanması talimatını verdi.

“Muhteşem bir eser ortaya çıkıyor”

Beylikdüzü’nde çocuk ve gençleri önceleyen projeleri titizlikle yürüttüklerini belirten Önder Çalık, “İlçemize yeni spor alanları kazandırmaya devam ediyoruz. Burada da ortaya muhteşem bir eser çıkıyor. Gençlerimiz ve komşularımızla birlikte yakın gelecekte burada spor yapmaya başlayacağız. Aynı zamanda geçmiş yıllarda yapmış olduğumuz bir park alanını tesisimizin çevresinde yaptığımız çevre düzenleme çalışması ile ilişkilendireceğiz. Bu sayede mahalledeki çok önemli park ve yeşil alan ihtiyacını da karşılamış olacağız. Beylikdüzü’nde spor ve sporcu takviyelerimizi artırmaya devam edeceğiz.”

Sporun merkezi olacak

Malatya’da atanamadığı için çalıştığı inşaatta elektrik trafosunu boyarken hayatını kaybeden fedai öğretmenin adını taşıyan Fedai Öğretmen Altun Kapalı Spor Tesisi; Fitness, pilates ve kondisyon alanları ile ilçede spor yapmak isteyenlerin adresi olacaktır. Etüt merkezinin yine tesisin üst kısmında yer alacağı tesiste yine gençlerin kullanacağı basketbol ve voleybol sahası da bulunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Ankara evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu