Haber

TFF Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç’un vefatı sonrası taziye mesajları

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç’un yaşamını yitirmesinin ardından. sporCemaat taziye mesajları yayınladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu Başkanı ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç hayatını kaybetti. Tokat’ın Zile ilçesine bağlı Ede Köyü’nde toprağa verilecek olan Mustafa Artuç için ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından taziye mesajları paylaşıldı.

Taziye mesajları şöyle: BAKAN BAK Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, “Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Üyesi Mustafa Artuç’un vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendim. Yargıtay 9. Ceza Dairesi Başkanı Mustafa Artuç’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.” Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi: “Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Divanı Başkanımız ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Sayın Mustafa Artuç’un vefatını derin bir üzüntü ile öğrendim. Spor Hukuku, Adalet Yönetimi, Kamu Görevlileri ve Özel Soruşturma Usulleri, Çocuk Hukuku, Ceza Adalet Sistemi ve Çevre Hukuku alanında önemli çalışmaları bulunan Sayın Mustafa Artuç, Türkiye Adalet Akademisi ve Gazi Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulunda Ceza Adalet Sistemi, Hürriyete Karşı Suçlar, Genel Hükümler TCK, Namusa Karşı Suçlar, Yargı İlkeleri, Adalet Sistemine Giriş, Ceza “FENERBAHÇE” Türkiye Futbol Federasyonu Yargıtay 9. Mahkeme, vefat etti Merhum Mustafa Artuç’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, taraftarlarına ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz. “GALATASARAY” Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanı ve Yargıtay 9. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Artuç’un vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Allah rahmet eylesin; Kederli ailesine, sevenlerine ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz. Merhum Mustafa Artuç’a Allah’tan rahmet; Ailesine, yakınlarına ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz. Merhum Mustafa Artuç’a Allah’tan rahmet; Ailesine, yakınlarına ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz. “MKE ANKARAGÜCÜ” Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Başkanı Mustafa Artuç’un vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Allah rahmet eylesin; Kederli ailesine, sevenlerine ve Türk futbol camiasına başsağlığı dileriz. Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

“Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Divanı Başkanı Mustafa Artuç’un vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve başsağlığı dileriz. Türk futbol camiası.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu