Ekonomi

Popüler analist boğa sezonu için iki altcoini öne çıkarıyor

Investing.com – Tanınmış kripto yatırımcısı Ran Neuner, YouTube kanalında boğa döneminde daha iyi performans gösterebileceğine inandığı iki altcoin’den bahsetti.

Analist, değerli bir potansiyel beklediği altcoinler arasında merkezi olmayan kripto borsası THORChain’in yerel varlığı olan RUNE’un gelişen piyasada daha iyi performans gösterebileceğini iddia etti. Neuner, RUNE tokeninin şu anda en güçlü altcoinlerden biri olduğuna inanıyor.

Ran Neuner, kripto pazarında esen olumlu rüzgarlarla birlikte RUNE tokeninin işlem hacminin önemli ölçüde arttığına dikkat çekerek, bu hacim artışını yatırımcıların kripto para borsası için RUNE’ye olan talebinin artmasına bağladı.

RUN uzun vadeli düşüş eğilimini bu yılın ilk yarısına kadar sürdürdü. Haziran ayında 0,777 dolara kadar gerileyen kripto para, yılın ikinci yarısında trendin tersine döndüğü izlenimini verirken, ağustos ayında volatilitenin artmasıyla haftalık bazda önemli kazanımlar elde etmeye başladı. Son olarak ekim ayı ortasında rallisine başlayan RUNE, bir ayda %220 değer artışıyla 5,38 dolara yükseldi. Bu hafta kısmi bir geri çekilme yaşayan altcoin, bugün 5 doların biraz altında alıcı buluyor.

RUNE şu anda 1,65 milyar dolarlık piyasa değeriyle 37. sırada yer alıyor. Kripto para, günlük ortalama 300 milyon dolarlık işlem hacmiyle en çok işlem gören 30. kripto para birimidir.

Ran Neuner’in ikinci favori altcoin’i son günlerin en çok talep gören altcoin’leri arasında yer alıyor. solana . Neuner, 20 dolar direncini kırdıktan sonra 60 dolar bandına kadar devam eden SOL tokeninin nefes kesen yükselişinden bahsederken, kripto para biriminin boğa dönemi için değerli bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Analist ayrıca SOL için genellikle keskin yükselişlerin ardından oluşabilecek hızlı bir geri çekilmeyi beklemediğini de belirtti.

solana Geçtiğimiz ay yaklaşık %200 değer artışıyla 64 dolara yükseldikten sonra kısmi düzeltmeyle 52 dolara doğru devam ediyor. Kripto para son atılımıyla 2022 yılının mayıs ayındaki fiyat seviyesine ulaştı. Ayrıca SOL, FTX’in iflas ettiği geçen yılın kasım ayındaki değer kaybını sadece bir ay gibi kısa bir sürede hızlı bir şekilde telafi etti.

Solana şu anda 22,3 milyar dolarlık piyasa değeriyle 7. en büyük kripto para birimidir. Ayrıca son 24 saatte 3 milyar dolara yakın hacmiyle en çok işlem gören 6. kripto para birimi olmaya devam ediyor.

derinceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu