Haber

Münevver Katili Cem Garipoğlu’na Yeni Hamle: Şimdi de Anayasa Mahkemesi’ne Başvuruldu

Son dönemde yeniden gündeme gelen Münevver Karabulut cinayetinde Cem Garipoğlu’nun mezarıyla ilgili yeni bir hamle daha yapıldı. Ayrıntılar?

Tüm Türkiye’yi derinden sarsan, yaralayan bir vahşet, adalete inancı sorgulayan bir cinayet…

Türkiye’nin en varlıklı ailelerinden Cem Garipoğlu’nun işlediği bu korkunç cinayetin öncesinde ve sonrasında yaşananlar hâlâ konuşuluyor.

Hatırlarsanız özellikle geçtiğimiz aylarda Cem Garipoğlu’nun ablası oyuncu Nilperi Şahinkaya ile fotoğraf çekince halının altına süpürülen soru işaretleri yeniden ortaya çıktı.

Ancak basında kendini asarak intihar ettiği söylenen Cem Garipoğlu’nun gerçekten ölüp ölmediği hep merak konusu oldu. Hala öyle…

Karabulut ailesinin, Cem Garipoğlu’nun intihar etmediğini düşünen “mezarın açılması” talebi daha önce reddedilmiş, konu kapanmıştı.

Savcılık tarafından ilk başvurunun reddedilme nedeni ise ‘kovuşturmaya yer olmadığı’ kararı verilmesiydi.

Ancak Cem Garipoğlu’nun kız kardeşinin aşağıda gördüğünüz fotoğrafı Nilperi Şahinkaya ile olan fotoğrafı nedeniyle yeniden alevlenince Karabulut ailesi yine “Mezar açılsın” talebinde bulununca bu kez Adalet Bakanlığı’nın talebi reddedildi. .

Ailenin avukatı Dr. Rezan Epözdemir, hak ihlali gerekçesiyle Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuruda bulunacağını açıklamıştı.

Habertürk ve Ensonhaber’den Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre, bu açıklamanın ardından harekete geçen Epözdemir, babası Süreyya Karabulut’un talebi üzerine Cem Garipoğlu’nun mezarının açılması için Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuruda bulundu.

Şimdi akıllarda tek bir soru var: Bu sefer gerçekten mezar açılacak mı? Peki Cem Garipoğlu bu işin içinden çıkabilecek mi? Yoksa hepimiz aldatıldık mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu