Haber

Minibüse Binen Üniversite Öğrencisine Cinsel Saldırı Girişiminde Bulundu

Sakarya’nın Erenler ilçesinde 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Merve K. gece meskenine gitmek için minibüse bindi. Bindiği minibüsün 43 yaşındaki şoförü Serdar Serkan Y., üniversite öğrencisine cinsel akın teşebbüsünde bulundu. Kuşkulu, yakalanarak gözaltına alındı.

Aracı durdurup, cinsel taarruza kalkıştı.

Olay, gece saatlerinde Erenler ilçesi Yunus Emre Parkı mevkinde meydana geldi. İstanbul Üniversitesi’nde eğitim gören Merve K., Sakarya’da bulunan ailesini ziyarete geldi. Genç kız bindiği minibüste bir müddet sonra tek kaldı. Argümana nazaran, sürücü Serdar Serkan Y., aracı durdurup kapıları kapattıktan sonra Merve K.’nin yanına gelip, cinsel saldırıya kalkıştı. Genç kız, şoföre direndi. Serdar Serkan Y.’nin dövdüğü Merve K., arbede sırasında kaçtı. Ailesinin konutuna giden Merve K., olayı anlattı. Polis, şikayet üzerine şoför Serdar Serkan Y.’yi yakalamak için çalışma başlattı. Serdar Serkan Y., saklandığı Orta Garajlar mevkinde yakalandı.

Şüpheli 6 gün önce cezaevinden çıktı.

Gözaltına alınan Serdar Serkan Y.’nin, ortalarında cinsel istismarın da bulunduğu 30 hata kaydı olduğu ortaya çıktı. Şüphelinin 6 gün evvel cezaevinden çıkıp, minibüste sürücü olarak çalışmaya başladığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu