Yaşam

Kızılcık Şerbeti canlı izle! Show TV Kızılcık Şerbeti 17. bölüm canlı izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler yaşandı? Show TV 3 Mart’ı canlı izle!

Kızılcık Şerbeti Altın Sinema imzalı, ilk bölümü 28 Ekim 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Hakan Kırvavaç’ın yaptığı, senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı drama türündeki Türk televizyon dizisidir. Kızılcık Şerbeti canlı izle! Show TV Kızılcık Şerbeti 17. bölümü 3 Mart’ta canlı izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler yaşandı? Canlı TV izle!

KIZILCIK ŞERBETİ CANLI NEREDE İZLENİR?

Diziyi televizyonda izleyebileceğiniz gibi Show TV’nin resmi internet sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızılcık Şerbeti’nin 16. Bölümünde; Ömer ve Kıvılcım bombayı patlattıktan sonra el ele evden çıkarlar. Herkes büyük bir şaşkınlık içindedir. Onları anlayan tek kişi Alev olacaktır. Sönmez ise sınırını Fatma’nın dışına çıkaracak ve onu Kıvılcım’ı bu birlikteliğe teşvik etmekle suçlayacaktır. Ama en büyük yansımasını Doğa verecek ve annesini sert sözlerle eleştirerek kocasının evine dönecektir.

Doğa’nın eve dönüşü, özellikle Pembe tarafından büyük bir coşkuyla karşılanır. Abdullah ve Ömer’in konu ile ilgili sohbetlerine sonradan dahil olan amcası Fatih’e çok sinirlenecektir.

Ömer ve Kıvılcım, Çimen ve Metehan’dan hiç beklemedikleri bir şekilde destek alırlar. Her ikisi de ebeveynlerinin memnuniyetini düşünüyor.

Nilay’ın derdi, araştırıp bulduğu Nursema ve Umut’un birlikteliğinin evde yaratacağı fırtınadır. Pembe ise bu işi bir an önce halletmesi gerektiğine inanır ve Abdullah’la paylaşır. Abdullah meseleyi hızlı ve kesin bir şekilde çözmek için harekete geçecektir.

ÇITIR ŞERBE KONUSU NEDİR?

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağdaş bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), boşandıktan sonra sebat etmiş ve iki kızını inandığı bedeller doğrultusunda büyütmüştür. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) artık liseye giderken, büyük kızı Tabiat (Sıla Türkoğlu) üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek dileği çocuklarının gelecekte başarılı ve mutlu olduklarını görmektir.

TAÇ ŞERBET DÖKÜMÜ

barış kılıcı

Evrim Alasia

Settar Tanrıöğen

Sıla Türkoğlu

Sibel Taşçıoğlu

Doğukan Güngör

Müjde Uzmanı

haber-bogazliyan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu