Yaşam

Kingfisher 29. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Halis Ağa Seyran’ı Zorla Köşke Getiriyor!

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalıçapkını 29. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Ferit, bağrına girmeye çalışan Padişah’ı ve balkondan giren Pelin’i kovar. Daha sonra yerine Seyran’a savaş açan İfagat’ı koyar. Kazım, iki kızını da yıldırım nikahıyla evlendirmeye karar verir. Durumu öğrenen Halis Ağa, Kazım’ın evini basar. Ona tokat atıyor ve yere düşüyor. Ferit ise Saffet Ağa’nın evine zorla girer ve Tarık’la tartışır. Silahların çekildiği anlarda Ferit, Tarık’a eşinin adını anmayacaklarını haykırıyor. Yalıçapkını 29. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Halis ağa, Seyran’ı zorla alır ve konağa kapatır.

Halis Ağa Seyran’ı Zorla Köşke Getiriyor!

Yalıçapkını 29. bölüm 3. fragmanında; Halis Ağa, Kazım’ın evine baskın yapar, bir tokat atar ve onu yere devirir. Adamlarına Seyran’ı almalarını emreder. Seyran, zorla konağa götürülür ve bir odaya kapatılır. Ferit durumu öğrenince çok üzülür. Bu olaydan sonra Seyran ve Ferit nasıl bir yol izleyecektir?

İşte Kingfisher 29. bölüm 3. fragmanı…

SIZINTI 28. BÖLÜMÜN ÖZETİ!

Zerrin, Kazım’ın kafasını karıştırdıktan sonra Ferit ve Kazım çatışır. Kazım’ın tokatıyla yere yığılan Ferit ayağa kalkıyor ve hâlâ Seyran’a elini uzatıyor. Ancak Seyran, Ferit’in elini tutmaz. Durumu öğrenen Halis, şebekeye kızar. Hatice’yi arar ve bunun mümkün olmayacağını söyler.

Abidin, Suna’ya işini bıraktığını ve Ferit’le olanları anlatır ve ona evlenme teklif eder. Ferit’ten sonra Seyran da Suna ve Abidin’i öğrenir. Ferit ile durumlarını konuşmak için buluşur. Ferit ise kendi durumlarını değil Suna’nın Abidin’le olan durumunu konuşmak için Seyran’la görüştüğü için çok kızgındır.

Ifagat, Halis Ağa’ya Pelin’den bahseder ve onunla konuşmasına izin verir. Pelin’in konağa geldiğini ve dedesiyle görüştüğünü öğrenen Ferit, Pelin’i bulur ve ona boş hayaller kurmamasını ve Seyran’dan asla boşanmayacağını söyler.

Saffet Ağa, Saffet ve ağabeyi Tarık’ı Kazım’ın meskenine götürmeye götürdü. Suna tüm bunlar karşısında çaresizdir. Tarık gözlerini Seyran’dan alamıyor. Saffet, doğrudan ağ üzerinden bahis oynayarak Suna’yı torunu Saffet’e istiyor. Kazım kızını verir ve yüzükler takılır.

Tarık ise fırsat bulup Seyran’ın yanına giderek onu taciz eder. Diğer torununun Seyran’dan hoşlandığını anlayan Saffet ağa, Tarık’tan Seyran’ı ister. İki kardeş bu durumdan nasıl çıkacaklarını düşünmeye başlar. Seyran, Ferit’i arar. Ama Ferit uyuyakalır. Seyran’ın aramalarını görmez. Pelin balkondan Ferit’in odasına girer ve yanında Sultan’ı görür.

Yalıçapkını 29. Bölüm Fragmanı Yayında! Ağa’nın Evini Ferit Saffet Yükseltiyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu