Haber

Kafa karıştıran kare! Seccade konusunda Kılıçdaroğlu’na kumpas mı kuruldu?

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı ve CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, büyük tartışma yaratan organizasyonda ayakkabıyla yerde duran seccadeye basarak fotoğraf çektirdi.

“SİZ SAF MÜSLÜMANLARA SIĞINIYORUM”

Olayın yankıları devam ederken gözleri çevrilen Kılıçdaroğlu, duruma çok üzüldüğünü belirtti. Saadet Partisi’nin İstanbul’da düzenlediği iftar toplantısında açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, “Fotoğraf çektirmek isteyenler vardı, salon kalabalıktı. Yerdeki seccadeyi görmedim. Şimdi ameliyat ediyorlar. O meydan. Onların operasyonu umurumda değil. Çok üzgünüm. Samimi Müslümanlara sığınırım” dedi.

KILIÇDAROĞLU’NUN ÜZERİNDE PUSULA Mİ BULUNMUŞTU?

Kılıçdaroğlu cephesinde bunlar olurken sosyal medyada paylaşılan bir fotoğraf karesi seccade tartışmalarını farklı bir boyuta taşıdı. Bahsi geçen fotoğraf karesinde, o dönemde Kılıçdaroğlu ile aynı odada bulunan kişiler yer alıyor. Ama bir farkla… Her ne kadar birebir açıdan çekilmiş olsa da bu fotoğraf karesinde Kılıçdaroğlu’nun üzerine bastığı seccade yok. Sosyal medyada meydanı paylaşan bazı hesaplar, “Kılıçdaroğlu’na kumpas mı var?” sorusunu sormaya başladı.

“ODADA GENEL LİDER HARİÇ 9 KİŞİ VAR”

Kılıçdaroğlu ile aynı karede bulunan CHP milletvekili aday adayı Ali Acar yaptığı açıklamada, “Bize haksızlık. Yanlış bulmuyoruz. Salonda genel başkan dışında 9 kişi var. eski Adalet Bakanı İsmail Müftüoğlu, 5 aday adayı ve 2 savunmacıydı.Fark edince sildik.Loş bir yer olduğu için kilim ve seccade otantik iç içe olduğu için antika kilim zannettik, ama biz fark edemedik Ayakla girilen yere seccade serilemeyeceğini bilen biriyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu