Ekonomi

İlk kez dünyanın karşısına çıkacak

İSTANBUL (İGFA) –Sirena Yachts’ın en yeni modeli Sirena 48, uluslararası arenaya çıkması için gün sayıyor.

Daha ilk gövdesi suya inmeden dünya çapında 20 adet satarak olağanüstü bir başarıya imza atan Sirena 48, dünya prömiyerini 12-17 Eylül tarihleri ​​arasında düzenlenecek Cannes Yat Festivali’nde yapacak.

Sirena 48’in yerleşim seçenekleri arka güverteyle sınırlı değil. Flybridge yerleşimi de müşterinin tercihine sunulmaktadır. Standart modelde geniş misafir karşılama alanı, dış mekan masası ve pruvayı kapatan güneşlenme minderleri bulunurken, müşterinin isteğine göre bu bölüme sert tavan da eklenebilmektedir. Yine tekne sahibinin isteği doğrultusunda hard top üzerine güneş panelleri yerleştirilebilir.

Dört modelden (Sirena 58, 68, 78 ve 88) oluşan serideki büyük kardeşleri gibi Sirena 48 de performansıyla dikkat çekiyor.

Yarı deplasmanlı gövdesiyle Sirena 48, deplasman modunda seyirleri verimli hale getirirken, hızlı planlama performansıyla da hız tutkunlarını memnun ediyor. 27 knot hıza ulaşan Sirena 48, 16 knot seyir hızına sahip. Yakıtın verimli kullanılmasını sağlayan 10 knot hızda 520 deniz mili menzile sahiptir.

AVRUPA’DAN SONRA ABD’DE SİRENA FIRTINASI ESECEK

Sirena 48, Cannes’ın ardından en yeni ve yenilikçi modellerin sergilendiği Cenova Boat Show’a (21-26 Eylül) katılarak Avrupa çizgisine devam edecek. Sirena Yachts ayrıca Sirena 88’i Monaco Yacht Show’da podyuma çıkaracak.

Avrupa’dan sonra dikkatini okyanuslara çevirecek olan Sirena Yachts, 25-29 Ekim tarihleri ​​arasında düzenlenecek Fort Lauderdale Uluslararası Boat Show’a (FLIBS) katılacak. Sirena Yachts’ın yeni modeli bir süredir ülkedeki tekne severler tarafından merakla bekleniyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu