Haber

DÜZGÜN Partisi’nden İmamoğlu’nun teklifine yanıt! İttifak bildirisi

Zorlu, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ittifaka ilişkin açıklamalarını dile getirdi. “Konuşmak lazım”Güçlü, bu yöndeki sözlerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi:

“Öncelikle başka bir partinin kongresini, burada yaşanan değişimi, aldığımız karar açısından neden-sonuç ilişkisi içerisinde değerlendirmiyoruz. Genel Yönetim Kurulumuz’un aldığı karar nettir ve İYİ Partimiz yoluna devam etmektedir. 81 ilde aday çıkarmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde bazı illerimizde de adaylarımız olacak.” Açıklandığını göreceksiniz.” 

Zorlu, UYGUN Partisi’nde son dönemde yaşanan istifalarla ilgili soruya şöyle yanıt verdi:

“Bu yolculuğa devam ederken hiçbir tartışmanın üzerimizde baskı aracı olarak kullanılmasına izin vermeyeceğiz. Bu anlamda arkadaşlarımız bizi bırakıp başka partilerde siyaset yapmak isteyebilirler. Bunlar Türkiye’de yaşanan gelişmelerdir. diğer partilerden önce… Aramızdan ayrıldıktan sonra, partimize zarar verecek, gerçekçi olmayan politikalar üretecek hiçbir argümanın kullanılmasına kimsenin izin vermeyeceğiz.” “Tartışma ve açıklama yapan arkadaşlara değerlendirmelerine dikkat etmelerini tavsiye ediyorum. Çünkü UYGUN Partisine yönelik bu saldırılara ortak olmak isteyenlere karşı gerekli açıklamaları yapmaktan kaçınmayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Ankara evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu