Haber

Diyarbakırlı iş adamı kamyon kazasından son anda kurtuldu

RUSYA’da, Diyarbakırlı iş adamı Turan Ö.’nün zincirleme kazada kendisine doğru gelen kamyonun çarpmasından kıl payı kurtulduğu anlar kameraya yansıdı.

Kaza, 16 Ekim’de Kuzey Osetya Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Vladikavkaz ile Moskova arasındaki E50 karayolunun 76. kilometresinde meydana geldi. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşımın tek şeritten sağlandığı yolda, sürücülerinin ismi öğrenilmeyen 31 AT 585 ve 31 AEK 488 plakalı kamyonlar ile plakası bilinmeyen otomobil çarpıştı. Bu sırada aracıyla karşı yönden gelen Diyarbakırlı iş adamı Turan Ö., bariyerlerin arasındaki boşluktan sağa dönerek son anda üzerine gelen kamyonun çarpmasından kurtuldu. Kazada araçlarda maddi hasar meydana gelirken, o anlar otomobilin kamerasına yansıdı.

Kaza anını anlatan Turan Ö. Bariyerlerin ortasındaki boşluk sayesinde kamyonun çarpmasından kurtulduğunu belirterek, “Yol çalışmaları vardı. Tek şeritte giderken karşı yönden gelen bir cip direğe çarptı. Sol sinyal verip durdu, arkasındaki kırmızı araba da fren yaptı. Arkadan takip eden Türk şirketine gelince.” Bir kamyon arabaya çarptı, arkadan gelen ikinci kamyon da öndeki kamyona çarpmamak için üzerime çarptı. O anda bariyerlerin arasında yaklaşık 10 metrelik bir boşluk oluştu ve kendimi sağa attım. Eğer o boşluk olmasaydı ya da o kaza 20 metre önümde ya da arkamda olsaydı kamyon bana çarpacaktı. “Demek ki bu dünyada yiyecek ekmeğimiz, içecek suyumuz var. Sanki ölmüşüm de yeniden hayata dönmüşüm gibi.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu