Ekonomi

Business World in Turkey dergisinin 21. sayısı okurları ile buluştu

Business World in Turkey dergisinin 21. sayısı okurları ile buluştu

İSTANBUL İş Dünyası Türkiye’de dergisi 21. sayısı okuyucularıyla buluştu. Derginin yeni sayısında sigortacılık, emlak ve gastronomi ile ilgili merak edilen konular ele alındı.

İhlas Yayın Grubu bünyesinde yayınlanan Türkiye’de İş Dünyası dergisinin 21. sayısı okuyucularıyla buluştu. Derginin yeni sayısında sigortacılık, emlak ve gastronomi alanlarındaki konulara değinildi. Yeni sayıda özellikle gayrimenkul alanına geniş bir yer ayrıldı. Şubede Ar-Ge çalışmalarının yapıldığı bilgisi verildi. Ev sahibi olmayı kolaylaştıracak analiz önerileri de derginin yeni sayısında değinilen noktalar arasında yer aldı.

Derginin Genel Yayın Yönetmeni Celal Toprak, derginin yeni sayısında üç değerli noktaya yer verildiğini söyledi. Bunun dışında her sayımızda gastronomi alanında bir çalışma ele alıyoruz. Lezzet durağı her sayısında okuyucuların ilgisini çekiyor.”

Emlak departmanında yapılan çalışmalardan bahsettiklerini söyleyen Toprak, “En önemlisi gayrimenkul alanında yaptığımız çalışmalardı. Yeni bir gayrimenkul alanını ele aldık. Gayrimenkul sektörü lokomotif konumunda. Gayrimenkul sektörünün Türkiye’deki sorunları çözmek için Ar-Ge çalışmaları yaptığını anlatan Gürsoy, “Derginin yeni sayısında tüm bu bakış açıları, çözüm önerileri ve çalışmalar yer alıyor” dedi.

haber-inegol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu