Ekonomi

Binance, XRP ve BNB çiftlerinden başlamak üzere BUSD stabilcoin desteğini aşamalı olarak kaldıracak

NEW YORK – Önde gelen kripto para borsası Binance, XRP/BUSD ve BNB/BUSD marjin ticaret çiftlerinden başlayarak 23 Kasım’da BUSD stabilcoini içeren makul işlem çiftlerini kaldırmaya hazırlanıyor. Karar, Paxos’un bu yılın başında yeni token çıkarmayı durdurmasının ardından Binance’in BUSD stablecoin’ine verdiği desteği aşamalı olarak kaldırma yönündeki daha geniş hamlesinin bir parçası.

Şu anda Binance’in marj platformunda etkilenen çiftlerin alım satımını yapan kullanıcıların durumlarını proaktif bir şekilde yönetmeleri tavsiye ediliyor. Borsa, listeden çıkarma işlemi yürürlüğe girdikten sonra bekleyen işlemleri otomatik olarak kapatacak ve bekleyen emirleri iptal edecektir. Yatırımcılar, otomatik uzlaşmayı önlemek için listeden çıkarma tarihinden önce davalarını kapatma veya devretme seçeneğine sahiptir.

Binance’te günlük işlem hacminin önemli bir bölümünü oluşturan XRP/USDT gibi diğer döviz kurları. XRP Süreç çiftlerinin bu değişiklikten etkilenmeyeceğini belirtmekte fayda var. USDT çifti aktif kalmaya ve kesintisiz olarak ticareti kolaylaştırmaya devam ediyor.

Binance, yaklaşan değişiklikleri duyurma konusunda şeffaf davrandı ve BUSD token’ı tutan kullanıcıların gelecek yılın Şubat ayından önce varlıklarını alternatif kripto para birimlerine dönüştürmeyi düşünmeleri gerektiğini vurguladı. Bu ön bildirim, kullanıcılara varlıklarıyla ilgili bilinçli kararlar almaları ve yatırım stratejilerini buna göre ayarlamaları için yeterli zaman sağlar.

BUSD’nin aşamalı olarak kaldırılması, kripto piyasası ortamı geliştikçe Binance için stratejik bir değişimdir. Sektördeki en büyük platformlardan biri olan Binance’in stablecoin tekliflerinde yaptığı ayarlamalar yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor ve daha geniş piyasa dinamiklerini etkileyebilir.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu