Haber

Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Malatya’da

MALATYA (İGFA) –Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ı Malatya Büyükşehir Belediyesi’nde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Önder Gürkan, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı, değerli hemşehrimiz Sayın Cevdet Yılmaz’ı görmekten ve ağırlamaktan büyük onur duyduğumu belirtmek isterim. Şehrimizdeki gururumuz, değerli Başkan Yardımcımız.”

Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a Malatya’nın tarihi ve Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi veren Başkan Gürkan, Malatya’yı küllerinden yeniden ayağa kaldırmak için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

Başkan Gürkan, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ilgili bakanlıkların, kamu kurum ve kuruluşlarının bu süreçte kendilerine her zaman destek ve katkı sağladığını belirterek, “Emeği geçenlere ve emeği geçenlere hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bize destek oldular.” .

Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarete, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Zengingider katıldı. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı İsa Atçeken, Cumhurbaşkanı. Ekonomi Koordinatör Yardımcısı Ahmet Oğuz Sarıca, Malatya Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya Milletvekili İhsan Koca, İlçe Belediye Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticileri ile STK Temsilcileri katıldı.

Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a çeşitli ikramlarda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu