Yaşam

Başkan Tekin’den anlamlı sergiye ziyaret

Geliri Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri ve SMA hastası Azra Güngör’e bağışlanacak ‘Bir Tutam Umut’ temalı küme standını gezen Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, tüm ilçe sakinlerini standa davet etti. . Önder Tekin de bir tablo alarak standı ve amacını pekiştirdi.

Geçtiğimiz hafta Torbalı’da çok anlamlı bir stant açıldı. Geliri Ege’ye bağışlanacak sanatçılar Nalan Emsal, Meral Doğan Keseler, Havva Karasu ve Şenay Karasu’nun eserlerinden oluşan ‘Bir Tutam Umut’ temalı küme standının açılışına katılamayan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin Üniversite Eğitim Fakültesi öğrencileri ve SMA hastası Azra Güngör, dün sergiyi ziyaret etti. Torbalı Belediyesi işbirliğiyle açılan stantta tabloları inceleyen Önder Tekin’e, Torbalı Belediyesi Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Özgan ve meclis üyesi Sıla İlgi Akkaş eşlik etti. Standa tam not veren Önder Tekin, tablo alarak hem stant hem de stant hedefini pekiştirdi.

BAŞKAN TEKİN’DEN TEŞEKKÜR ÇİÇEKLERİ

Ayrıca ressamlara ‘Öğrencilerimize ve Azra bebeğe desteğinizi unutmayacağız’ yazılı çiçeği takdim eden Lider Tekin, “Geliri üniversite öğrencilerine ve SMA’lı kızımız Azra Güngör’e bağışlanacak. sanatçılar Nalan Emsal, Meral Doğan Keseler, Havva Karasu ve Şenay Karasu’nun eserlerinden oluşan ‘Bir Tutam Umut’ temalı küme standını Başkan Yardımcımız Yavuz Selim Özgan ve meclis üyemiz Sıla İlgi ile birlikte ziyaret ettik. Akkaş ve ressamlarımıza bu anlamlı duruşlarından dolayı teşekkür çiçeği takdim etti.” Öte yandan stant 26 Haziran’a kadar açık kalacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-tire.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu