Haber

Bakan Uraloğlu: Yerel seçimlerde Van’ın haritadaki rengini turuncu yapacağız

Bakan Uraloğlu: “Yerel seçimlerde Van’ın haritadaki rengini turuncu yapacağız”

VAN – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, yerel seçimlerde Van’ın haritadaki rengini değiştireceklerini söyledi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, çeşitli program ve ziyaretlere katılmak üzere Van’a geldi. Bakan Uraloğlu, sabah saatlerinde Karayolları 11’inci Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen uyum toplantısına katıldıktan sonra Edremit ilçesindeki güneş enerjisi santralinin açılışını yaptı. Ardından Van Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Uraloğlu, AK Parti Van İl Başkanlığı görevine getirildi. Burada partililere seslenen Bakan Uraloğlu, Van’a hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti. Yerel seçimlerde Van’dan beklentilerinin olduğunu ifade eden Uraloğlu, “Bugüne kadar uğraştık, emeklerimiz sonuç verdi. Bürokrasiden geldim ama iyi bir AK Partiliyim. Allah’ın izniyle daha da başarılı olacağız. Van’ın rengi seçimde haritada turuncu oldu. Van’ın rengi değişti Cumhurbaşkanımızın. Seçime kadar durmadan çalışacağız ve seçimi alacağız” dedi.

MHP İl Başkanlığı ile Van ziyaretlerine devam eden Bakan Uraloğlu, Van çevre yolu şantiyesinde de incelemelerde bulundu. Bakan Uraloğlu, buradaki ziyaretinin ardından Van’dan ayrıldı.

gumushacikoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu