Teknoloji

Assassin’s Creed Nexus Ayrıntıları Ubisoft Forward’a Geliyor

Uzun zamandır merak ediyoruz Assassin’s Creed Bağlantı Noktası Ayrıntıları yakında alacağız. Ubisoft’un Meta Quest sırasında yaptığı duyuru ile sanal gerçeklik hakkında ilk bilgiler geldi. Ubisoft İlerisırasında paylaşılacağı açıklandı.


İlginizi çekebilir:  Ubisoft Forward Öncesi Yeni Bir Fragman Yayınlandı


Assassin’s Creed Nexus oyununun Oculus Quest için geliştirildiğini aslında üç yıldır biliyorduk. 2020 yılında düzenlenen Oculus Quest etkinliğinde Splinter Cell VR ile duyurulan oyun, Red Storm Entertainment tarafından Fransız yayıncının Düsseldorf, Mumbai ve Reflections stüdyolarının yardımıyla geliştiriliyor. Dönemin Sanat Geliştirme Lider Yardımcısı Elizabeth Loverso, her iki oyunun da sıfırdan sanal gerçeklik cihazı için geliştirildiğini söyledi. Ancak Splinter Cell projesi maalesef sonradan iptal edildi.

Assassin’s Creed Nexus Sonunda Ortaya Çıkacak!

Dün gerçekleştirilen Meta Quest sunumunda Assassin’s Creed Nexus, Görev 2, Görev 3Ve Görev Uzmanı için duyurulur. Bir terslik olmazsa bu yıl çıkacak olan oyunla ilgili tüm detayları bu ay gerçekleştirilecek olan Ubisoft Forward sırasında öğrenme fırsatı bulacağız.

https://twitter.com/assassinscreed/status/1664327200764461057

Şimdilik resmi olarak duyurulmamış olsa da Tom Henderson’ın şubat ayında Insider Gaming sitesinde yayınladığı raporla Nexus 2 oyununun şirkette tartışıldığı aktarılmıştı. Ayrıca Assassin’s Creed Mirage, Codename Red, Codename Hexe, Codename Jade ve Project Invictus dışında Project Nebula, Raid ve Echoes adlı üç oyunun daha planlandığını öğrendik. Assassin’s Creed serisi üzerimize yağacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Ankara evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu