Yaşam

Acun Ilıcalı’nın beşinci kez baba olacağı söyleniyor! Çocuğun cinsiyeti bile ortaya çıktı.

Daha önce 3 kez evlenen Acun Ilıcalı’nın bu evliliklerden 4 kızı oldu. Kendisinden 30 yaş küçük hemşire Çağla Altunkaya ile 2 yılı aşkın süredir birlikte olduğu bilinen ve bu ilişkisini gizlemeyen Acun Ilıcalı’nın 5. kez baba olacağı iddia edildi. Acun Ilıcalı’nın bebeğinin cinsiyeti bile belli oldu.

5. ÇOCUĞUN CİNSİYETİ ERKEK

İddiaya göre Ilıcalı bu kez farklı bir babalık duygusu tadacak. Çünkü dört kızından sonra ilk kez bir erkek çocuk babası olacak. Kendisinden 30 yaş küçük hemşire Çağla Altunkaya, yaklaşık 5 ay sonra Ilıcalı Ailesi’ndeki kız egemenliğine son verecek ve ünlü televizyoncuyu erkek babası yapacaktı.

ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR?

1999 yılında Yalova’da dünyaya gelen Ayça Çağla Altunkaya 22 yaşındadır. Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969’da doğdu. Basketbolla ilgilenen Ayça Çağla Altunkaya hemşirelik okulundan mezun oldu. Ayça Çağla Altunkaya’nın Yalova’da yaşadığı biliniyor. İkili ilk olarak Acun’un sürat teknesinde görüntülendi. Çeşme’den Mikonos’a açılan ikili ilk kez kameralara yansıdı. Kısa bir süre sonra Ayça Çağla Altunkaya, O Ses Türkiye’de görüntülendi. onun dansı ile dergi gündemde değildi. Ayça Çağla Altunkaya, O Ses Türkiye ve Masterchef kulislerinden fotoğraflar paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu