Yaşam

5-11 Aralık Haftası Terazi’yi neler bekliyor?

Sevgili Teraziler, 5-11 Aralık haftası İkizler Dolunayının etkisinde olacak. 8 Aralık İkizler Dolunayı bu haftanın en değerli olayı. Peki sizi nasıl etkileyecek?

Sevgili Terazi Burçları, bu hafta Dolunay etkisinin tetiklediği, devleti, mahkemeyi ve haklarınızı etkileyen birçok konuyu tetikleyen olaylar yaşamanız bekleniyor.

Önemli bir boşanma davası aşamasında olabilirsiniz. Ya da ilişkinizin geleceği konusunda kararsız olabilirsiniz.

Miras kalan haklarınız için de yasal aşamalar başlayabilir.

Başka bir şehre veya semte taşınmak isteyebilirsiniz. Yeni yerleşim alanlarından biri de uzun zamandır planladığınız yabancı bir ülke olabilir.

Yurt dışında yaşıyorsanız vatandaşlık haklarınızı almanız için değerli bir süreç tamamlanıyor olabilir.

Kısa, uzak mesafeli seyahat organizasyonlarınızı bu hafta sonu planlayabilir, ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz.

Şimdi gelelim dikkat etmeniz gereken şeylere, öncelikle eşinizin düşmanlarının çok fazla olduğu bir sürece girebilirsiniz. Kendinizi anlamsız çabaların şikayetleriyle boğuşurken bulabilirsiniz.

Bu süreç, ödenmemiş borçlar veya eşinizin kariyerinde zorluklara neden olan kişilerle ilgili olabilir. Bu durum hem sizi etkileyebilir hem de eşinizin ailesi ile aranızda sorunlara neden olabilir.

Tüm bu süreçlerden geçerken yakınlarınızın arasında sağlık sorunları ile mücadele eden bir yakınınız ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Özel hayatınız açısından aslında biraz daha yalnız kalmak isteyecek ve aklınıza gelmeyen bahislerin ardındaki gizemi çözeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu