Ekonomi

McDonald’s, ‘BrandZ 100 En Değerli Küresel Marka’ listesinde ilk 5 marka arasında yer aldı

Dünyanın en güvenli marka değerleme sistemlerinden biri olan ‘BrandZ 100 En Değerli Küresel Marka’ listesinde McDonald’s en değerli ilk 5 marka arasında yer aldı. İlk beşe giren tek yiyecek ve içecek markası olan McDonald’s’ın marka değeri bu yıl 191 milyar dolar olarak açıklandı.

34 bini aşkın restoranı ve 1,6 milyonu aşkın çalışanı ile günde ortalama 100 milyon kişiye hizmet veren McDonald’s, listede ilk 5’e giren tek yiyecek ve içecek markası oldu. Bu yıl marka değeri 191.109 milyar dolar olan şirket, 2017 yılından bu yana listenin ilk 10 markası arasında yer alıyor.

“MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEKLERİNE ÖNCELİK VERİYORUZ”

McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Mwaffak Kanjee konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“McDonald’s kurulduğu günden bu yana yenilikleri ve vizyonuyla hızlı servis sektörüne öncülük eden bir marka olmayı başarmıştır. Kalite, lezzet ve hizmet standartlarımızı dünyanın her yerindeki lezzet tutkunlarına sunarken, müşterilerimizin taleplerini ön planda tutuyoruz. Geleneksel McDonald’s lezzetlerini, ‘deneyim’ vizyonuyla deneyimi yenileyerek, değişen zamana ayak uydurarak misafirlerimize sunuyoruz.

Türkiye’de 1986 yılından bu yana hizmet veren ve toplam 7.500 çalışanı bulunan McDonald’s, ürünlerinin yüzde 98’ini yerli tedarikçilerden temin ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Ankara evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Yenikent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu